Mutlu bir cinsel yaşam

Mutlu cinsel yaşam kaliteli ve uyumlu birlikteliklerle oluşur. Günümüz modern toplumlarda gelişen teknolojiye bağlı olarak artan hastalıklar cinsel yaşamı da olumsuz etkiliyor. 1950 li yıllarda bir mililitredeki sperm sayısı 250 milyon iken, bu sayı günümüzde ortalama 20 milyon civarlarına düşmüş durumda. Sperm sayılarındaki düşüşle birlikte, kaliteli ve yüksek performansa dayalı cinsel yaşamda ciddi olumsuzluklar yaşamaktadır.

Erkeklerin, günümüz toplumunda dahi, cinsel yaşantılarındaki sorunların tedavisi yerine, sorunu erteleme, saklama ve tedaviye gitmeme çekingenliği ile daha mutsuz bireyler olarak yaşamlarına devam ettiğini, güncel toplumsal istatistiklerden rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz.

Mutsuz erkek, eşini ve dolayısıyla ailesini de mutsuz eder. Mutsuz toplumların çekirdeğini büyük oranda, tamda bu sorunlar oluşturur.   İstatistikler her üç çiftten birinin cinsel sorunları olduğunu gösteriyor. Cinsel sorunlar arasında en çok şikâyet alınan vakalar genellikle, erken boşalma ve sertleşme sorununun olduğu yönündedir.

Günümüz modern teknolojilerdeki gelişim, aynı zamanda sağlık sektöründe de ciddi ilerlemeler kaydetmiştir. Büyük istatistiki verilere sahip olan sertleşme sorunu, şok dalga tedavisiyle, ameliyatsız ve yatmadan tedavi alternatifi sunduğu için günlük yaşamın etkilenmediği, ağrısız ve yan etkisiz, yeni nesil tedavi olarak karşımıza çıkıyor.

Şok dalga tedavisiyle, sağlıklı ve yüksek performansa sahip mutlu bir cinsel yaşam, size en yakın tedavi merkezlerimizde. Hasta mahremiyetine gösterdiğimiz yüksek hassasiyetle, sağlıklı bir cinsel yaşam, kaliteli cinsel birliktelikler için mutlaka bize ulaşın.

Mutlu bir cinsel yaşam
drive02 drive02 drive02