Yüksek Performans İçin

İlerleyen yaşla birlikte cinsel yaşamda da bazı değişiklikler oluşur. Her yaş gurubunda farklı olan cinsel yaşam, 40'lı yaşlarından sonra alarm vermeye başlar. Bu yaşlardan itibaren yoğun olarak yaşanmaya başlayan, hipertansiyon, damar hastalıkları, nörolojik bozukluklar, sigara ve alkol gibi nedenlerinde katkılarıyla cinsel hayatın performans düşüşleri başlar.

Ülkemizde, hasta olmadan doktor muayenesini düzenli olarak uygulayan, kontrollere giden ve düzenli checkup yaptıran kişi sayısı çok düşüktür. Bu durum, yaş ilerledikçe daha kolay hastalanan bedenlerin savunmasız kalmasına, sağlıklı bir vücut için yapılması gereken bakımların ve alınması gereken önlemlerin alınmamasıyla sağlıklı birey olarak yaşamayı daha da zorlaştırmaktadır.

İlerleyen yaşla birlikte erkek cinsel sağlığında da performansa bağlı sorunların yaşanmasıyla, özellikle sık görülen sertleşme sorunlarının başlaması, mutsuz bireylerin doğal olarak mutsuz çift ve mutsuz ailelerin sayısında artışa neden olur.

Sertleşme sorunu başlamadan da Şok Dalga Tedavisiyle(ESWT) daha sağlıklı ve daha mutlu cinsel hayatın yaşanması mümkün.  Yüksek performans için, arabaların her yıl bakımlarının yapılmasının zorunlu olduğunu düşünüyorsak, mutlu bir cinsel yaşam için erkeklerinde düzenli olarak Şok Dalga Tedavisiyle bakım yaptırmasını öneriyoruz.

Yüksek Performans İçin
drive02 drive02 drive02